Uživatel:    Heslo:    

  Zaregistrujte se   (proč?)       Zapomněli jste heslo?

 
 Registrace nového uživatele

Údaje označené * jsou povinné a je třeba je vyplnit.

Uživatelské jméno: *  
(Uživatelské jméno jednoznačně identifikuje uživatele. V případě, že už někdo vámi zvolené jméno používá, budete při registraci vyzváni k výběru jiného. Pozor uživatelské jméno se NEDÁ později změnit! Uživatelské jméno může mít minimálně 5 a maximálně 30 znaků. Povolena jsou pouze velká a malá písmenka a číslice. Není povolena diakritika.)

E-mailová adresa: *           Viditelná
(E-mailovou adresu vyplňte přesně, ihned po zaregistrování vám na ni příjde přihlašovací heslo, které si budete moci změnit. Zaškrtnutá možnost Viditelná způsobí, že bude váš e-mail zveřejněn ve vašem osobním profilu a v diskusi. Pokud nechcete e-mailovou adresu zveřejnit, zatržítko zrušte. Každý uživatel musí mít svou e-mailovou adresu a jeden uživatel nesmí být zaregistrován vícekrát. Z těchto podmínek také vyplývá, že není možné použít k registraci tutéž e-mailovou adresu podruhé.)

Vlastní web:  
(Pokud máte svou osobní stránku, můžete ji uvést. Bude viditelná ve vašem osobním profilu. Aby správně fungoval odkaz, zadejte adresu bez http:// na začátku a lomítka na konci.)

Něco o sobě:

(Sem můžete uvést cokoliv o sobě, co byste chtěli, aby věděli ostatní. K dispozici máte až 2500 znaků. Zapsané údaje budou viditelné ve vašem osobním profilu. Pro formátování textu můžete vkládat pouze tyto HTML tagy - <b>, <i>, <u> (prosíme, ukončujte je), odřádkování textu provedete klasicky Enterem.)


Pohlaví: *   muž   žena        Ročník narození: *  

PSČ: *          Zaměstnání: *  
(Tyto čtyři údaje jsou statistické. Nebudou nikde zveřejňovány. Ročník musí být zadán čtyřmístný. PSČ zadejte s mezerou na obvyklém místě nebo zcela bez mezery. Zaměstnání stačí jen přibližně (zaměstnanec dělník, mistr, vedoucí, manažer, OSVČ, majitel větší firmy apod.) Nepište nezaměstnaný, uveďte, co byste dělali, kdybyste zrovna práci měli. V budoucnu bude třeba i díky těmto údajům vypisovat nějaké zajímavé soutěže, např. muži proti ženám, který kraj získá nejvíc bodů apod. Děkujeme za pravdivé vyplnění.)


Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR)

Souhlas se zasíláním novinek:     Chci / nechci být e-mailem informován(a)
(Pokud necháte zatrženo, může se sem tam stát, ne ale častěji než dvakrát v měsíci, že vám přijde informační e-mail o novinkách na stránce, připravovaných akcích apod... Tato volba se dá kdykoliv vypnout nebo zapnout.)

Potvrzení o registraci:
Registruji se zcela dobrovolně, poskytuji zcela dobrovolně své osobní údaje. Je mi jasné, že když zveřejním některé informace v rámci svého osobního profilu, nemůže webmaster ani provozovatel stránky nést zodpovědnost za jakékoliv případné zneužití těchto informací.
* Vyjadřuji souhlas s podmínkami registrace

Pro kontrolu, prosím, napište správný výsledek *: 9 + 9 = a potom můžete