Uživatel:    Heslo:    

  Zaregistrujte se   (proč?)       Zapomněli jste heslo?

 
 Historie úpravy stránek

01.03.2019
Stránka byla kompletně převedena ze serveru běžícího pod PHP 4 na server pod PHP 7. Jako uživatelé byste neměli pocítit žádný rozdíl. Všechno jsme se snažili otestovat, ale kdybyste náhodou někdo narazili na nějaké chyby, zkuste nám o tom napsat na adresu webmastera či admina. Díky.

01.09.2015
Dnes byla spuštěna nová verze stránky.
Byl změněn její design. Snažili jsme se, aby změna nebyla drastická, abyste našli vše, na co jste zvyklí.
Rozhodně větší změnou je kolekce zcela nových zadání. Je jich přes 10.000 a jsou rozděleny celkem do pěti úrovní.
Největší úpravy si vyžádal systém samotného hraní a vyhodnocování, tedy to, co z velké části vlastně nevidíte. Rozhodně si přečtěte Změny ve způsobu luštění na úvodní stránce. No a jinak přeji příjemné luštění.
A ještě prosba: Díky novým zadání jsme samozřejmě vynulovali některé tabulky v databázi - např. časy luštění (je jasné, že u nových zadání nemůžeme uvádět časy starých hlavolamů). Protože ale nejsou v databázi žádné záznamy, nemohli jsme řádně zkontrolovat chování stránky tam, kde se s daty pracuje. Pokud byste tedy postupně přišli na nějaké podivné chování stránky, dejte nám prosím vědět na e-mail webmastera (viz Kontakt). Děkujeme.

01.08.2015
Tato stránka byla původně v roce 2006 vytvořena jako takový pokusný projekt spojený s procvičováním tvorby webové stránky s interaktivitou.
Měli jsme dojem, že je tento projekt už mrtvý. Vy, uživatelé, jste nás ale přesvědčili, že máte tuto stránku rádi a stále na ní hrajete.
Proto jsme se rozhodli, že během srpna 2015 provedeme kompletní rekonstrukci a od září uděláme restart s novými hlavolamy.

06.10.2006
Od dnešního dne budou každý týden vycházet vždy dva naše sudoku hlavolamy v příloze Víkend deníku Hospodářské noviny. Je to skvělé ocenění naší sudoku stránky od "nebulvárního" periodika.

10.07.2006
Byla upravena stránka s informacemi o soutěži - historie výsledků je teď samostatně.

06.07.2006
V přehledech již ukončených týdenních a měsíčních soutěží byla přidaná informace o počtech zúčastněných a rozdaných bodech (na návrh NadaK)

20.06.2006
Další změna byla provedena v oblasti přihlášení. Dosud jsme měli nastavenu libovolně dlouhou dobu aktivity, tzn. že jste mohli luštit (nebo taky neluštit) třeba celý den, aniž by vás systém odhlásil. Dokonce bylo možné třeba za týden zapsat celou adresu včetně proměnné sesid, tzn. něco jako "http://sudoku.na-webu.cz/index.php?sub=start&sesid=56765946534654937634..." (někteří to tak opravdu dělali) a byli jste přihlášeni.
Kvůli zvýšení bezpečnosti jsme omezili platnost přihlášení na půl hodiny kdekoliv a na dvě a půl hodiny při luštění hlavolamu. Pokud byste měli problém stihnout za takovou dobu sudoku doluštit, ozvěte se.

20.06.2006
Dnes byly provedeny drobné změny okolo luštění hlavolamu. Jednak se náhodně nebudou nabízet ty sudoku hlavolamy, které jste již někdy úspěšně luštili (pokud si je chcete zahrát znovu, musíte ručně zadat jejich ID, což byste asi stejně dělali :-) (tato změna byla provedena na návrh uživatele Pallando).
A za další - již se neukládá výsledek, pokud hrajete stejné zadání sudoku za posledních 14 dnů podruhé. Samozřejmě nejsou přiděleny ani body za úspěšné vyluštění. Pozor na to!

14.06.2006
Do menu Přehledy - Uživatelé... byla přidána tabulka, ve které vidíte nejen který registrovaný uživatel je přihlášen, ale také co dělá a jak dlouho (jj, lidi mají rádi když můžou špiónit ostatní :-) Tato tabulka se ale zobrazuje jen přihlášeným :-) Takže další důvod proč nezůstávat v anonymitě.

11.06.2006
Další novinka se týká opět možnosti tisku - přihlášení uživatelé najdou v menu Hrát SUDOKU novou volbu Tištěná sudoku, kde si mohou vybrat obtížnost a vytisknout si sadu 12 zadání popřípadě i s výsledky (vhodné např. na cesty)

09.06.2006
Takže další novinky dnes: V Přehledech výkonů byla přidána možnost řazení podle dvou kritérií.
Také byla přidána možnost vytisknout si zadání sudoku hlavolamu (odkaz k tisku naleznete pod sudoku tabulkou vedle tlačítek formuláře).

06.06.2006
Byla upravena sekce přehledy, ve které byla přidána hlavně možnost výběrů z databáze odehraných výsledků.

01.06.2006
Dnes tedy byla spuštěna oficiálně soutěž pro SUDOKU nadšence, vytrvalce a závisláky, s tím, že pro 22.týden se již započítávají body získané od pondělka 29.5. Přejeme příjemnou zábavu.

26.05.2006
Dnes jsme zveřejnili pravidla vytrvalostní soutěže, která bude probíhat od června do odvolání a zobrazujeme i tabulky s pokusným počítáním bodů. Máte tedy jedinečnou možnost se o soutěži něco dozvědět, popř. si vyzkoušet nějaký ten bod nezávazně získat.

25.05.2006
Sice to vypadá, že se tady už týden nic nového neobjevilo, ale není tomu úplně tak. Po celou dobu vyvíjíme a v současné době dolaďujeme soutěž, kterou hodláme naostro spustit od 1.6. Na své by si v ní měli přijít všichni, tedy ne jen ti nejrychlejší. Takže jste všichni zváni. Pravidla soutěže budou zveřejněna koncem května.

19.05.2006
Byla přidána možnost zasílání informačního mailu o této stránce svým známým. Volba je dostupná z úvodní stránky - zelený obdélníček.

17.05.2006
Byla provedena zásadní změna v přihlašovacím systému, která teď zajišťuje, že můžete luštit hlavolam neomezenou dobu, aniž by došlo k odhlášení. Tato změna ale nikterak nemění přihlašování samotné.

15.05.2006
Mírně byly upraveny Přehledy. Teď jsou odděleny výsledky podle úrovně obtížnosti s možností zobrazení všech nebo jen prvních deseti. Přehledy budou nadále vylepšovány.

14.05.2006
Pro přihlášené byla přidána možnost uložení si rozehraného hlavolamu (včetně vpisků i již odehraného času) a později se k němu vrátit. Uložená pozice jde dohrát, ale není možné výsledek zapsat mezi ostatní výkony (což je jasné). Má sloužit spíše k rozborům a později třeba k diskusím. Po uložení je také vygenerován kód kompatibilní s kódem používaným v chatu Sudoku ligy pro případnou snadnější komunikaci.

09.05.2006
Do menu byla přidána sekce Přehledy, ve které budou různé výkonostní a statistické tabulky. V současné době je zde jednoduchá tabulka výkonů přihlášených uživatelů. Zapište se tam také!

07.05.2006
Na stránce je nyní možné se registrovat. Registrace umožní některé speciální akce, které teprve připravujeme (účastnit se tématicky zaměřených diskusí, uložení si rozehrané pozice, uvádění ve výkonostním žebříčku). Registrovat se můžete již teď, mimo jiné si tím můžete zajistit uživatelské jméno dle svých představ.

03.05.2006
Na stránku jsme přidali diskusi, takže pište, pište. Napište nám, co vám na stránce chybí, co bychom mohli zlepšit atd... Zajímá nás taky hodně, jak jste se o této stránce dozvěděli.

02.05.2006
Přidali jsme přehled technik používaných nejčastěji při luštění sudoku úloh. Věříme, že alespoň některým z vás pomohou.

28.04.2006
Stránka byla spuštěna.